Noví zákazníci vďaka Facebooku

Reklama na Facebooku funguje v každom segmente. Predávate drogériu, priemyselné vybavenie alebo prevádzkujete masážny salón? Na Facebooku zacielime obsah a reklamy na vaše produkty a služby na ľudí, ktorí majú záujem nakúpiť s vysokou presnosťou.

Zvýšenie povedomia

Dajte vedieť potenciálnym zákazníkom že existujete. Vytvoríme kreatívu a doručíme ju relevantným ľuďom s potenciálnym záujmom o vašu značku, produkty a služby.

Získanie kontaktov

Kampaňami pre generovanie leadov získame emaily do vašej databázy alebo dopyty na vaše produkty a služby.

Predaj produktov a služieb

Reklama na Facebooku je skvelým nástrojom pre predaj produktov. Kampaňami založenými na produktových feedoch privedieme na web relevantných používateľov.

Video reklama

Zapamätáte si lepšie čítaný text, obrázok či video s príbehom? Vďaka efektívnej video reklame získate zákazníkov uvažujúcich nad nákupom vašich služieb a produktov.

Remarketing

Priali by ste si, aby sa k vám do obchodu vrátil zákazník ktorý videl váš leták alebo sa prišiel pozrieť aké produkty ponúkate? Remarketingom premeníme návštevníkov webu a ľudí, ktorí interagovali s vašou firmou na Facebooku na zákazníkov.

Správa Facebook stránok

Publikujete vo svojej Facebook stránke obsah a príspevky ktoré sú pre ľudí zaujímavé? Spoločne vytvoríme obsah, ktorý ľudí zaujíma a postaráme sa o jeho doručíme správnym ľuďom.

Recept úspechu

Nečakajte od nás poučkový prístup. Každá situácia vyžaduje individuálne riešenie a kreativitu. Spoločne vytvoríme váš vlastný recept na úspech v online prostredí.

01

Analyzovanie situácie

Zistíme kľúčové hodnoty vašich produktov a služieb, záujmy a potreby vašich zákazníkov.

02

Nájdeme zákazníkov

Definujeme vhodné publiká, ktoré majú záujem o vaše produkty a služby.

03

Návrh kampaní

Vyberieme vhodné formáty, umiestnenia a vykonáme potrebné prípravy pred vytvorením kampaní.

04

Tvorba kampaní

Vytvoríme kreatívu, nastavíme kampane a zvolíme vhodný typ reklám pre dosiahnutie požadovaných cieľov.

05

Správa a optimalizácia

Pravidelne vykonávame optimalizáciu, testovanie a opravujeme chyby, ktoré vedú k neefektívnemu minutiu rozpočtu.

06

Reporting

Každý mesiac vám zašleme report výkonnosti spravovaných kampaní. Spoločne prekonzultujeme odporúčané zmeny, týkajúce sa nie len kampaní.

Spoločne naštartujeme váš biznis.