Ukážte že ste lepší ako konkurencia

Začínate s e-shopom, alebo potrebujete získať nových zákazníkov čo najefektívnejšie? V cenových porovnávačoch hľadajú ľudia konkrétny produkt, ktorý zakúpia. Porovnávače prinášajú do vášho obchodu návštevníkov, ktorý majú najbližšie k nákupu. Vzhľadom na konverzný pomer a cenu je tento spôsob reklamy vysoko efektívny.

Získajte nových zákazníkov

Ukážte zákazníkom benefity a dajte im o sebe vedieť. Postaráme sa o to, aby si návštevníci porovnávačov vybrali spomedzi konkurencie práve vás.

Budovanie dôvery k vašej značke

Keď nakupujete, hľadáte recenzie produktov a obchodov ktoré nepoznáte? V cenových porovnávačoch na základe skúseností zákazníkov získate dôveru. Zrýchli rozhodovanie a zvýši konverzný pomer.

Certifikát kvality

Cenové porovnávače udeľujú ocenenia kvality e-shopov na základe skúseností zákazníkov s vašimi službami. Ako certifikovaný e-shop získate radu výhod v porovnávačoch a v očiach zákazníkov sa posilní dôvera vo váš e-shop.

Predávajte efektívne

Optimálnym nastavením produktových feedov pre cenové porovnávače, úpravou cenových ponúk a pravidelnou správou prinesieme do vášho obchodu viac zákazníkov za výhodnú cenu.

Recept úspechu

Nečakajte od nás poučkový prístup. Každá situácia vyžaduje individuálne riešenie a kreativitu. Spoločne vytvoríme váš vlastný recept na úspech v online prostredí.

01

Analyzovanie situácie

Spoznáme vaše ciele, produkty a potreby zákazníkov. Odporučíme vám vhodné cenové porovnávače a katalógy, ktoré prinesú výsledky.

02

Audit

Pokiaľ využívate cenové porovnávače, vykonáme audit, kontrolu súčasných nastavení a integrácie s e-shopom.

03

Integrácia porovnávačov

Váš e-shop prepojíme s cenovými porovnávačmi a nastavíme profil vášho e-shopu.

04

Optimalizácia feedov

Vytvoríme a optimalizujeme produktové feedy pre dosiahnutie lepšej výkonnosti reklám v porovnávačoch.

05

Nastavenie reklám

Produktové reklamy nastavíme tak, aby vás zákazníci našli v správnej kategórii. Nájdeme vhodný pomer ceny a výkonnosti.

06

Optimalizácia, reporting

Dosahovanie požadovanej výkonnosti pravidelne vyhodnocujeme. Pravidelne vykonávame optimalizácie pre postupné splnenie cieľov.

Spoločne naštartujeme váš biznis.