O projekte

Ži aktívne je blog o zdravej výžive a aktívnom životnom štýle. Publikuje najmä netradičné recepty, ktoré sú zdravšou alternatívou zaužívaných jedál.

Výzva

Blog začína v 9. mesiaci 2018 ako úplne nový projekt bez predchádzajúcich skúseností v cieľovom segmente. Našou úlohou je pomôcť získať povedomie o blogu prostredníctvom organického vyhľadávania.

Cieľ

Zabezpečenie stabilnej návštevnosti z vyhľadávania.

Ako sme postupovali?

Analýzou kľúčových slov sme zistili výrazy, ktoré ľudia pravidelne vyhľadávajú v súvislosti so zdravými receptami a aktívnym životným štýlom. Publikovaný obsah sme optimalizovali pre ľudí a vyhľadávače, vrátane zlepšenia technických SEO faktorov web stránky.

Výsledky

Dôkladnou optimalizáciou, v rozsahu poskytnutého budgetu, sa nám podarilo dostať jednotlivé recepty a obsah na vyššie pozície vo vyhľadávaní. Vďaka tomu získal blog dlhodobú návštevnosť a zvýšilo sa povedomie o projekte Ži aktívne medzi cieľovou skupinou. Organická návštevnosť zabezpečuje projektu až 77,95% návštevnosti.

seo-optimalizacia-ziaktivne

Máte podobný projekt, pre ktorý potrebujete zabezpečiť vyššiu návštevnosť? Kontaktujte nás. Pomôžeme naštartovať aj vaše podnikanie na internete.