O projekte

Developerský projekt Wooden Paradise ponúka 36 drevodomov v malebnom prostredí Vysokých Tatier. Ponúka exkluzívne vybavené drevodomy vysokej kvality a neštandardné ponuky financovania.

Zadanie

Od klienta sme dostali voľnú ruku v realizácii web stránky na mieru. Cieľom bolo vytvorenie web stránky, ktorá profesionálne odprezentuje projekt ako celok i jednotlivé drevodomy, ktoré sú v ponuke.

Realizácia

Pustili sme sa do práce a navrhli kompletný dizajn, ktorý sme naprogramovali na mieru za použitia jazykov PHP, HTML, jQuery (Javascript) a CSS. Plne responzívny web, dobre zobrazujúci sa na mobilných zariadeniach, sme sme dosiahli aj vďaka použitiu frameworku Bootstrap.

Interaktívna mapa pozemku

Pre jednoduchý výber pozemku a predstavu o lokalite v rámci developerského projektu sme pripravili pre záujemcov interaktívnu mapu. Na mape zobrazujeme dáta o jednotlivých pozemkoch a drevodomoch po nadídení myšou nad konkrétny pozemok.

Filtrovanie podľa parametrov

Pre prehľad o dostupnosti jednotlivých drevodomov a pozemkov sme pripravili filtrovanie podľa zadaných parametrov s možnosťou usporiadať jednotlivé stĺpce podľa hodnôt.

Ako sme odprezentovali konkrétny drevodom?

Tvorba obsahu

Po naprogramovaní odsúhlaseného dizajnu sme sa pustili do copywritingu. Našou úlohou bolo napísanie zaujímavých a dobre zrozumiteľných textov pre stránky, ku ktorým nám klient dodal podklady.

Projekt Wooden Paradise hodnotíme ako veľmi zaujímavý pre potenciálnych záujemcov o skvelé bývanie. Mrzí nás, že klient dodal nie zrovna kvalitné podklady a v potrebnom rozsahu pre kompletné dokončenie webu. Napriek tomu sme odviedli kus práce, ktorý veríme že prinesie developerovi vytúžené ovocie.

Plánujete predaj nehnuteľností cez internet alebo webovú prezentáciu developerského projektu? Kontaktujte nás. Pomôžeme vám so získaním záujemcov cez internet.