O klientovi

Masážny salón Namaste sa nachádza centre mesta Ilava. Zaoberá sa rôznymi typmi masáže, trénovaním jogy a cvičením SM systému pre korekciu tela. Pani Dagmar, majiteľka salónu sa zaoberá masážami už viac rokov. Vďaka jej skúsenostiam sú masáže i prístup naozaj na úrovni.

Výzva

Pani Dagmar si otvorila živnosť a prevádzku masážneho salónu. Začínala s príspevkom na podnikanie, preto nemala veľký rozpočet na reklamu. Napriek tomu že salón navštevovalo zopár známych, po odrátaní všetkých nákladov to nestačilo pre dlhodobé udržanie podnikania.

Cieľ spolupráce

Za úlohu sme dostali vybudovať s malým rozpočtom lokálne povedomie o masážnom salóne Namaste.  Najdôležitejšie bolo pre majiteľku priviesť nových zákazníkov, ktorí sa vďaka osobnému prístupu stanú stálymi zákazníkmi.

Ako sme postupovali?

Kvôli nízkemu rozpočtu sme sa rozhodli vybrať čo najefektívnejšie riešenie v pomere cena-výkon. Rozhodnutie padlo na dôkladné nastavenie firemného profilu. Zároveň sme sa pustili aj do základnej optimalizácie web stránky pre vyhľadávače a získania relevantných spätných odkazov.

Do firemného pridali akciu na permanentky, ktorá si našla svoje publikum. Pre dosiahnutie čo najlepšieho povedomia sme poverili aj samotnú majiteľku získavaním recenzií od zákazníkov do firemného profilu v Google moja firma a na web stránke www.masaznysalonnamaste.sk.

Výsledky

Hľadáte masážny salón v Ilave?

Vďaka lokálnemu SEO a optimalizácií stránky pre vyhľadávače sme dosiahli zobrazenie na prvej strane s výsledkami vyhľadávania na relevantné výrazy.

masazny-salon-ilava-namaste

Ako vyzerajú ostatné výsledky na prvej stránke vyhľadávania?

Vďaka optimalizácii, spätným odkazom z katalógov, nastaveniu firemného profilu na FB sme získali 5 z 9 umiestnení na prvej strane.

masazny-salon-ilava-vyhladavanie

Dlhodobé výsledky

Napriek zvýšeniu povedomia o prevádzke masážneho salónu sú dôležité najmä rezervácie a noví zákazníci. Rezervácie zákazníci vykonávajú telefonicky, kontaktným formulárom, emailom alebo prostredníctvom aplikácie Messenger.

K dispozícii máme pre vás dáta z firemného profilu v Google, nakoľko web samotný nemeria konverzie.

Záver

Lokálne SEO zohralo v podnikaní masážneho salónu Namaste dôležitú úlohu. Najdôležitejšou súčasťou úspechu sú kvalitné služby a ústretový prístup k zákazníkom. Vďaka dodržiavaniu našich rád, zbieraniu referencií od klientov salón vníma okolie profesionálne a pozitívne. Salón si našiel svojich stálych zákazníkov, ktorí radi odporučia jeho služby svojim známym a pravidelne získava nových zákazníkov z internetu.